leva
prava

Aktualizace:
29.3.2019

Nejbližší akce:
9.6.2019
Ohrazenice

TOPlist

 

  Vítejte na oficiálních webových stránkách dechové hudby z Pardubic - PARDUBICKÉ ŠESTKY. Kapela funguje od roku 2007 a v letošním roce oslaví již deset let působení v oblasti dechové hudby.       

     V čele od založení kapely stojí zkušený muzikant a člověk se srdcem na pravém místě - Ladislav Šauer, který k sobě postupně zval nadějné muzikanty z nejširšího okolí. Pardubická šestka si za dobu svojí existence získala svoje publikum nejenom v okolí Pardubic, ale stále větší oblibu si získává u publika z celé České republiky. Proto i okruh koncertů se stále více posouvá a dnes již o Pardubické šestce nemůžeme mluvit jako o  regionální kapele.

     Tento hudební rozmach "šestky" je zapříčiněn také díky spolupráci skladatele Rudolfa Berana a textařky Míly Dvořákové, kteří pro Pardubickou šestku skládají ty nejkrásnější skladby a hity Vašich srdcí. Hitem, který ovládl celý minulý rok a který si po nás neustále i teď žádáte, jsou bezesporu Něžné konvalinky, právě od této autorské dvojice.

Zpěvačka Pardubické šestky slavila kulaté narozeniny

uprostřed svých příznivců

Kolín – Nejen stálí účastníci tanečních setkání Klubu přátel Františka Kmocha v kolínském sále Na Zámecké, ale i mnoho příznivců populární, a i v televizi Šlágr vystupující kapely Pardubická šestka, dorazilo druhou březnovou neděli na tradiční dostaveníčko s muzikou. Ani tentokrát nechybělo taneční sólo pro oslavence, v kole se tak vedle sebe ocitli Mirkové, Růženky i několik členů slavících narozeniny, jedna z nich dokonce kulaté padesátiny. Další kulatiny slavila i zpěvačka kapely Lenka Kondášová – Čejková, která často s mikrofonem vyrážela mezi tanečníky a při oslaveneckém sóle tančila i zpívala najednou. Příště se členové a přátele klubu sejdou opět za dva týdny, tentokrát jim bude vyhrávat další populární kapela a to Studio Kolín.              

                                                                                                                                Z.Hejduk

Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit
Klikem zvětšit

 


Pokud patříte mezi milovníky sociálních sítí, tak si nás najděte na www.facebook.com/pardubicka6

Neváhejte a přijďte si nás poslechnout na některou z našich naplánovaných akcí.

Nebo využijte sekci repertoár, kde naleznete ukázky z naší produkce. 

Radek Sedláček 2009 - 2019