leva
prava

Aktualizace:
3.1.2019

Nejbližší akce:
26.1.2019
Kolín - ples

TOPlist

 

    Vítejte na oficiálních webových stránkách dechové hudby z Pardubic - PARDUBICKÉ ŠESTKY. Kapela funguje od roku 2007 a v letošním roce oslaví již deset let působení v oblasti dechové hudby.       

     V čele od založení kapely stojí zkušený muzikant a člověk se srdcem na pravém místě - Ladislav Šauer, který k sobě postupně zval nadějné muzikanty z nejširšího okolí. Pardubická šestka si za dobu svojí existence získala svoje publikum nejenom v okolí Pardubic, ale stále větší oblibu si získává u publika z celé České republiky. Proto i okruh koncertů se stále více posouvá a dnes již o Pardubické šestce nemůžeme mluvit jako o  regionální kapele.

     Tento hudební rozmach "šestky" je zapříčiněn také díky spolupráci skladatele Rudolfa Berana a textařky Míly Dvořákové, kteří pro Pardubickou šestku skládají ty nejkrásnější skladby a hity Vašich srdcí. Hitem, který ovládl celý minulý rok a který si po nás neustále i teď žádáte, jsou bezesporu Něžné konvalinky, právě od této autorské dvojice.


Vánoční dárek od Pardubické šestky byl předán v Albrechticích

Mise splněna a vánoční dáreček v rámci projektu Ježíškova vnoučata byl předán seniorům v Albrechticích. Úžasná atmosféra, skvělí lidé, ale i slzičky a mnohé jiné pocity byly součástí našeho koncertu v domově seniorů v Albrechticích. Slovy tu atmosféru nevystihnete, tak to zkusíme alespoň zkušeným okem fotografa Petra Soukeníka. Děkujeme za možnost být součástí takové akce...

FOTOGALERIE

Další informace o projektu na webu: https://www.jeziskovavnoucata.cz

Klikem zvětšit

 


Pokud patříte mezi milovníky sociálních sítí, tak si nás najděte na www.facebook.com/pardubicka6

Neváhejte a přijďte si nás poslechnout na některou z našich naplánovaných akcí.

Nebo využijte sekci repertoár, kde naleznete ukázky z naší produkce. 

Radek Sedláček 2009 - 2019